KONST / Litografier / Grafiskt blad 11915356
nr 1191 5356
Sofia Linde
(f. 1980), Sverige
Grafiskt blad, 2 st. Signerad, numrerad 13/50, bladets mått: 44x62 cm
Sofia Linde, svensk bildkonstnär född 1980.
Utrop:
500 kr
måndag 18 juni 2018
kl 18:12:56